Areál Bělecký Mlýn – Rybolov, jízda na koni, paintball
Paintball probíhá ve vlastních prostorách, ve členitém lesním terénu. Projížďky na koních se provádějí na tzv. Zámečku u Běleckého Mlýna, kde jsou stáje, výběhy a odborný personál. Rybník se nachází v těsné blízkosti budovy Běleckého Mlýna. Jsou zde vysazeni kapři, cejni a karasy.
Dostihová stáj Hvozd
Rodina Popelků se koním věnuje přes čtyřicet let. Senior Stanislav budoval v letech 1968 – 1969 jezdeckou stáj Diadém pod hlavičkou tehdejšího SSM. Spolu se Stanislavem juniorem koně přestěhovali na pastviska na Srdéčko, kde začala velká éra Stáje Popelka Hvozd.
Hanácký jezdecký klub
Jezdecký klub sídlí na okraji Litovle, nedaleko obce Rozvadovice, v lokalitě známé pod názvem Šargoun. K dispozici 10 ha pastvin pro koně, závodiště, jízdárny, jezdecká hala. Jezdecký klub nabízí ustájení koní, výcvik koní i výuku jízdy na koni.
Hřebčín Murhof
Hřebčín Murhof Jesenec má mnohaletou tradici v chovu a odchovu koní, která sahá až do 70 let minulého století. V posledním desetiletí se činnost hřebčína Murhof Jesenec začala orientovat na výuku na výcvik začínajících jezdců a to nejenom dětí, ale i dospělých nadšenců.
Jezdecký klub Nové Zámky
Jezdecký Klub ve Dvoře Nové Zámky nabízí jezdecké služby pro veřejnost. Ustájení koní, pronájem jízdárny (venkovní i kryté haly), vyjížďky na koni s doprovodem, tréninky zkušenými instruktory. Dvůr se nachází v CHKO Litovelské Pomoraví, obklopen malebným lesem Doubrava a zámkem na Nových Zámcích.
JK Eldorado Odrlice
Hlavním záměrem JK Eldorado Odrlice je sportovní výcvik jezdců i koní, ustájení koní a celoroční akce pro děti a mládež s využitím koní. Dále nabízí všem milovníkům koní možnost využít širokou paletu celoročně poskytovaných služeb.
JK Stáj Brettynka – Polomí
Jezdecký klub pořádá letní tábory u koní, víkendové pobyty pro děti, celodenní akce pro rodiny s dětmi, malé firemní skupiny aj.
Pony klub Olešnice
Jezdecký klub se nachází v blízkosti hradu Bouzov. Nabídka pro veřejnost: víkendová jezdecká soustředění na ponících i koních, letní pobyty u koní, výuka jízdy na koni, vyjížďky na koních.
Stáj Ludmírov
Tato stáj vznikla v roce 2009 a také náš výcvik a chov koní.Sídlíme v malé vesničce v Ludmírově u Konice.Okolí Ludmírova tvoří lesy,louky a rozlehlá pole.Můžete nás kdykoliv navštívit.Stáj reprezentují Kateřina Nevrlá a Natálie Bednářová.
Stáj Pokorný Bouzov
Koňská stáj s venkovní jízdárnou se nachází pod hradem Bouzov. Vedle vyjížděk na koních nabízí také jízdy na formanských vozech nebo v kočáře (výuka vozatajství).